Bezpłatne porady prawne w Bobrku: dyżur radcy w SP nr 16 już 24 czerwca
Nie każdy problem da się rozwiązać jednym pismem, a nie każdy mieszkaniec ma możliwość opłacenia porady. Dlatego w Bobrku zaplanowano spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać z radcą prawnym i uporządkować sprawy związane z mieszkaniem, zadłużeniem czy kontaktem z instytucjami.
Fundacja Leny Grochowskiej kieruje zaproszenie do mieszkańców Nowej Kolonii Robotniczej w Bobrku. Spotkanie odbędzie się w środę 24 czerwca o 17.00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Rataja 3.
Jakie sprawy będzie można poruszyć
Organizatorzy zapowiadają, że rozmowa z radcą prawnym ma dotyczyć tematów, które najczęściej pojawiają się w codziennym życiu mieszkańców. W trakcie spotkania zostaną omówione m.in. kwestie związane z formalnościami mieszkaniowymi, a także możliwościami wyjścia z zadłużenia i dostępem do usług publicznych.
- uregulowanie umów mieszkaniowych,
- możliwość oddłużenia,
- dostęp do usług publicznych.
Indywidualna rozmowa z radcą prawnym
Ważną częścią spotkania ma być możliwość przejścia od ogólnych informacji do konkretów. Jak zapowiedziano, uczestnicy będą mogli podejść ze swoją sprawą i omówić ją bezpośrednio z radcą prawnym.
Podczas spotkania będzie możliwość omówienia własnej sprawy bezpośrednio z radcą prawnym.
Fundacja Leny Grochowskiej
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, co – jak podkreślają organizatorzy – ma ułatwić skorzystanie z pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.
Udział jest bezpłatny.
Fundacja Leny Grochowskiej
Spotkanie zaplanowano w budynku Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Rataja 3. Dla mieszkańców Nowej Kolonii Robotniczej w Bobrku to okazja, by w jednym miejscu dopytać o formalne możliwości działania i uporządkować kolejne kroki w swojej sytuacji.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!